Elite Academy

Nauka języka ONLINE i z dojazdem

Nasi lektorzy

Na pewno znajdziesz z nimi wspólny język

 

Język angielski / Coaching językowy / Założycielka Elite Academy

Izabela Gradecka

Magister filologii angielskiej, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Wyższej Szkoły Filologicznej, Coach ICF, przedsiębiorca i założyciel akademii rozwoju i szkoły językowej Elite Academy.

„Nauczanie to dla mnie praca z potencjałem drugiego człowieka. Przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi metodycznych pomagam swoim uczniom nabywać płynność w języku angielskim. Według mnie, kluczem do efektywnej nauki jest przyjemność. Używając pomocy dydaktycznych, które pobudzają zainteresowanie i stymulują to zabawy z językiem, staram się aby każde zajęcia były ciekawym przeżyciem.
W coachingu, podobnie jak w pracy z językiem skupiam się na konkretnych zasobach i talentach osoby, która decyduje się na proces. Współpracuję zarówno z osobami prywatnymi, jak i kadrą zarządzającą oraz właścicielami firm.

Zapraszam do przejrzenia sylwetek naszych lektorów oraz do wspólnego rozwoju z Elite Academy. Możesz liczyć na rzetelne przygotowanie i pełną uwagę oraz wskazówki skutecznych strategii doskonalenia umiejętności."Język angielski / Metodyk nauczania języka obcego

Ewa Czapla

Doświadczona nauczycielka angielskiego i metodyk. Wykładowca i koordynator praktyk nauczycielskich na Uniwersytecie Wrocławskim. Autorka licznych publikacji o tematyce metodycznej. Obecnie doktorantka prowadząca badania w dziedzinie nauczania języka angielskiego, ze specjalnym uwzględnieniem aspektu wymowy.

„Jako nauczycielka języka i specjalistka ds. metodycznych nieustannie poszukuję metod i technik, które motywują i angażują uczniów i nauczycieli, pozwalając im wykorzystać w pełni swój potencjał. Mój cel: sprawić aby proces nauczania/uczenia się był przyjemnością dla każdej ze stron. ”Język angielski / Język polski dla obcokrajowców

Patrycja Zakowicz

Magister filologii angielskiej, absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Lektorka języka angielskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. Ponadto tłumacz języka angielskiego.

„Nauczanie jest dla mnie wszystkim!
Nauczanie to pomaganie uczniom osiągać sukcesy, wspieranie ich w realizowaniu pasji, to motywowanie i dawanie im powodów do nauki języka oraz dbanie o to by nigdy nie utracili ciekawości do uczenia się angielskiego, jak i polskiego.
Jako lektorka każdego dnia mam przyjemność pracować z kursantami w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Nauczając skupiam się na rozwijaniu umiejętności językowych, zwłaszcza mówienia, poprzez wykorzystanie różnego rodzaju gier, prac artystycznych i technik komunikacyjnych.
Praca jako lektorka języka angielskiego daje mi ogromną przyjemność i poczucie satysfakcji, dlatego też nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie. ”
Język chiński / Język angielski / Historia

Iga Hetnar

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Nanjing Normal University (Chiny).

„Jestem nauczycielką z wykształcenia i powołania.
Chciałam nauczać, odkąd sięgam pamięcią i od lat realizuję to marzenie. Uwielbiam odkrywać nowe ścieżki w edukacji. Jako osoba, która biegle włada dwoma językami obcymi, wiem, ile wysiłku trzeba włożyć, oraz ile satysfakcji daje porozumiewanie się w języku obcym.
Czym jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia? Jest to wykorzystywanie w pełni ogromnego potencjału, który drzemie w każdym człowieku.”Język angielski

Patrycja Didur

Stopień licencjacki z filologii angielskiej. Studentka II roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim z doświadczeniem w zakresie tłumaczeń i nauczania.

„Zainteresowanie kulturą i językiem angielskim tkwiło we mnie od dziecka, dlatego od zawsze wiedziałam w jakim kierunku zmierzam. Zawsze emocjonalnie przywiązuję się do swoich uczniów, więc priorytetem jest dla mnie nauczanie najefektywniej jak tylko potrafię. Nieustannie staram się połączyć naukę języka z przyjemnością i zabawami językowymi, oraz wierzę że więź między nauczycielem i uczniem przyczynia się do lepszego przyswajania wiedzy. W swojej pracy wykorzystuję szereg dodatkowych materiałów aby poszerzyć wiedzę uczniów na temat kultury krajów anglojęzycznych i gramatyki języka angielskiego.”Język Angielski / Język Niemiecki

Kateryna Karpenko

Magister filologii angielskiej. Absolwentka Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego na Ukrainie i Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie. Nauczycielka i tłumacz języka angielskiego oraz niemieckiego.

„Nauczanie jest dla mnie prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza kiedy dostrzegam wyniki mojej pracy. Najciekawsza dla mnie jest praca z małymi dziećmi, naturalnie zaangażowanymi i chętnymi by nauczyć się czegoś nowego. Szczerze mówiąc, mam zbyt wiele zainteresowań. Są to wiązanie, haftowanie, lepienie z modeliny i tworzenie różnych rzeczy z koralików, rysowanie, stylizacja paznokci oraz origami. W wolnych chwilach wciąż powracam do nauki języka niemieckiego i francuskiego. Uczę się również koreańskiego, japońskiego, chińskiego, a ostatnio również tajskiego. Właśnie dlatego lubię tę pracę - jest ona ściśle związana z moją pasją.”Język angielski

Monika Biniek

Nauczyciel języka angielskiego. Magister filologii angielskiej. Absolwentka PWSZ w Nysie i Uniwersytetu Opolskiego.

"Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy rozpoczęłam studia drugiego stopnia. Coraz bardziej zdumiewającą rzeczą stawał się dla mnie fakt, że zajęcia językowe, zarówno w grupach jak i indywidualne, sprawiały, że czułam się jak ryba w wodzie. Uczę najmłodszych i dorosłych. Ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie moją wiedzą oraz pomoc w odkrywaniu ulubionych narzędzi uczenia się. Pogłębiam swoje doświadczenie metodyczne poprzez uczenie się innych języków obcych - hiszpańskiego i niemieckiego. Dzięki temu łatwiej mogę uświadomić sobie jaki jest punkt widzenia ucznia oraz odkryć atrakcyjne metody nauczania i samodzielnego utrwalania wiedzy."Native Speaker / Język Angielski

Martin Rutkowski

Native speaker języka angielskiego pochodzący z Johannesburga w Afryce Południowej. Obecnie uczęszczający na studia magisterskie z kierunku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwent AFDA Film School w Johannesburgu.

"Pochodzę ze środowiska wielokulturowego – moi rodzice pochodzą z Polski, lecz urodziłem się w Afryce Południowej. Dorastając, moim wiodącym językiem był angielski jednak dzięki uporowi rodziców nauczyłem się płynnie używać języka polskiego. Wierzę, że któregoś dnia będę mógł realizować się jako psycholog kliniczny. Afryka Południowa posiada 11 języków urzędowych! Nie ulega więc wątpliwości, że miałem okazję zetknąć się z wieloma różnymi kulturami i sposobami komunikacji. Posiadam doświadczenie jako lektor języka angielskiego w prywatnej szkole średniej w Afryce Południowej. W swojej pracy często wykorzystuję media i narzędzia wizualne, a ze względu na ukończoną szkołę filmową zachęcam swoich uczniów do oglądania anglojęzycznych filmów – nie bez powodu mówią, że jestem wszechstronny! Żywię głęboką nadzieję, że moje życiowe doświadczenia wzbogacą i uczynią lekcje znacznie bardziej interesującymi oraz zainspirują moich uczniów do bezustannego poszerzania swojej wiedzy."Native Speaker / Język Angielski

Beryl Nguyen

Native speaker języka angielskiego z Melbourne w Australii. Studia licencjackie z kierunku badań problematyki młodzieżowej na uniwersytecie RMIT w Australii.

"Nauczanie języka angielskiego to dla mnie nie tylko przygotowanie ucznia do zaliczeń i egzaminów, lecz także pomoc w zdobyciu i wzmocnieniu płynności w posługiwaniu się językiem obcym. Niezmiernie cieszą mnie postępy moich uczniów osiągane również dzięki użyciu ćwiczeń interaktywnych i rozmowie w języku docelowym. Wierzę, że każdy uczeń jest inny, dlatego zawsze staram się dostosować swoje zajęcia do ich potrzeb i oczekiwań, jak również sprawić by lekcje były wartościowe oraz zajmujące.

W wolnym czasie oddaję się czytaniu książek, uprawiam jogę i pilates. Interesuję się podróżami oraz gotowaniem. Moim hobby jest również prowadzenie dziennika."